Apie mus

Kontoros partneriai jau nuo 1990-ųjų aktyviai dalyvauja daugelyje didžiųjų Lietuvos sandorių ir bylų. Tai padarė reikšmingą indėlį Lietuvos teisinės praktikos plėtrai.

Mes teikiame teisines paslaugas visose Lietuvos verslo teisės srityse. Ypatingą dėmesį skiriame šioms sritims:

  • Tarptautiniai sandoriai (įmonių susijungimai ir įsigijimai, pirminiai viešieji siūlymai(IPO’s), finansavimas ir kiti projektai).
  • Tarptautinis komercinis arbitražas.
Esame tam, kad sukurtume pridėtinę vertę sudėtinguose projektuose ir ginčuose. Nors teikiame teisinę pagalbą ir kasdieniais klausimais, esame naudingiausi tada, kai ne kiekvienas gali padėti.

Kontoros teisininkai yra įgiję išsilavinimą geriausiuose Europos ir pasaulio universitetuose ir nuolatos tobulina savo kvalifikaciją tarptautiniuose mokymuose.

Mes siekiame būti operatyvūs, draugiški ir lankstūs.Vizija ir vertybės

Patirtis

Iš kartos į kartą einanti patirtis visuose įmanome sandoriuose, ginčuose, teisminiuose procesuose, teisės srityse ir t.t.

Profesionalumas

Aukščiausio lygmens kompetencija; klientai gali pasitikėti mūsų paslaugų kokybe; mes esame tikslūs ir teisingi; mes siūlome klientams visapusiškas paslaugas ir išsamius patarimus; mūsų teisininkai yra patyrę ir geba pasiekti norimą efektą savo srityse.

Patikimumas

Mes esame ištikimi savo kolegoms ir klientams; mes rūpinamės savo kolegomis ir klientais ne tik profesinių užduočių ar projektų metu; mes turime asmeninį požiūrį į santykius su klientais ir esame lankstūs; mes esame orūs ir etiški.

Susitelkimas

Mūsų organizacija yra vieninga, mes rūpinamės ir pasitikime vieni kitais; mes rūpinamės savo kolegomis; mes esame sveiki ir linksmi.

Atsidavimas

Mes nuolatos tobulėjame; mes nuolat siekiame lyderio pozicijų; kiekvienas iš mūsų prisidėjo prie kontoros reputacijos ir rezultatų gerinimo.

ATSILIEPIMAI

Daugiau informacijos
„Darbas yra atliekamas profesionaliai ir laiku“ – teigia vienas klientas. Jie visada laikosi sutarties sąlygų ir terminų. Kontora turi gebėjimų laviruoti tarp kelių teisiškai pagrįstų sprendimų ir juos įgyvendinti.

NOMINACIJOS


Legal 500

Gediminas Dominas, vadovaujantis partneris, buvo įtrauktas į The Legal 500 Hall of Fame, tuo pripažįstant jo tvirtą lyderystę bankų, finansų ir kapitalo rinkų, komercinės teisės, įmonių ir M&A bei ginčų sprendimo srityse.

Į The Legal 500 Hall of Fame įtraukiami teisininkai, sulaukiantys nuolatinio klientų pripažinimo dėl puikios darbo kokybės. The Hall of Fame klientus informuoja apie advokatų kontorų partnerius, esančius šios profesijos aukštumose.

Chambers Global

Gediminas Dominas yra patyręs M&A praktikas ir ekspertas arbitras. Šaltiniai jį įvardija kaip „puikų teisinį patarėją“, be to, jis žinomas ir dėl dalyvavimo sudėtinguose M&A sandoriuose.

Patyręs ir lankstus partneris Gediminas Dominas gali pasigirti ilgu sąrašu sudėtingų finansinių sandorių.

„Dominas & Partners“ partnerio Gedimino Domino praktikos sritys yra ginčų sprendimas, finansų ir įmonių teisė. Jis taip pat žinomas kaip vienas geriausių arbitrų Lietuvoje.

Jis yra „labai patyręs ir įvairiapusis advokatas, gebantis greitai pasiūlyti tinkamus sprendimus“.
 

Gediminas Dominas yra universalus ir turintis tvirtą reputaciją praktikas, kuris teisinių paslaugų rinkoje yra žinomas kaip viena pirmaujančių asmenybių arbitražo bylose. Jis yra itin paklausus arbitras bei praktikuojantis advokatas.  

IFLR1000

Gediminas Dominas yra patyręs teisininkas, kuris yra ypatingai įgudęs įmonių ir M&A srityse. Vaidotas Puklevičius taip pat yra patyręs įmonių teisėje, tačiau labiausiai specializuojasi bankroto ir restruktūrizavimo srityse.

Klientai paslaugas apibūdina kaip nepriekaištingas, o dauguma pabrėžia patį Dominą kaip svarbią to priežastį. Jie taip pat lygina paslaugas su kai kurių pirmaujančių vardų teisinių paslaugų rinkoje.

„Darbas yra atliekamas profesionaliai ir laiku“ – teigia vienas klientas. Jie visada laikosi sutarties sąlygų ir terminų. Kontora turi gebėjimų laviruoti tarp kelių teisiškai pagrįstų sprendimų ir juos įgyvendinti.

"Gediminas Dominas yra vienas geriausių teisininkų Lietuvoje. Gerai išmano komercinę teisę, yra empatiškas, puikus advokatas."

Užsisakykite naujienlaiškį