"DOMINAS DERLING“ apdovanojo geriausius teisės studentų magistro darbus

Naujienos Fonas

Iškilmingos šventės Šv. Jonų bažnyčioje metu kaip ir kiekvienais metais įteikti magistro diplomai Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) studentams. Kartu įvertinti ir jaunųjų teisininkų magistro darbai bei apdovanoti jų autoriai. Pirmąją vietą komercinės teisės srityje pelniusį darbą parašiusiam studentui Justui Rupšiui advokatų kontora „DOMINAS DERLING“ įteikė 1000 eurų premiją.

Aukščiausią įvertinimą ir piniginį prizą iš advokatų kontoros „DOMINAS DERLING“ atstovų ir VU TF dėstytojų sudaryta komisija skyrė už studento Justo Rupšio indėlį nagrinėjant itin aktualią temą -„Virtualių valiutų teisinio kvalifikavimo problemos“.

Antroji vieta skirta Simonos Budreikaitės magistro darbui „Žalos sampratos problematika Lietuvos civilinėje teisėje“, trečioji – komercinės teisės studijų šakos studentui Edvinui Džuliui, kuris nagrinėjo temą „Arbitražinio susitarimo galiojimas jo nepasirašiusiems asmenims“. Šių darbų autoriai apdovanoti garbės raštais.

Anot G. Domino, komercinė teisė yra viena dinamiškiausių teisės sričių, kuriai tenka spėti su nuolat kintančia verslo aplinka, prekybos būdais ir formomis, atsirandančiais naujais teisės objektais, todėl studentų indėlis šioje srityje yra išties reikšmingas.

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas kasmet parengia po maždaug 250 aukštos kvalifikacijos diplomuotų teisininkų, kurie toliau karjeros siekia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio teisininkų, ir advokatų kontorose, įvairiose įmonėse ir valstybės institucijose.

Geriausi komercinės pakraipos teisės VU TF studentų magistro darbai šiemet vertinami, o jų autoriai apdovanojami, jau penkioliktą kartą.

Daugiau informacijos čia.

Užsisakykite naujienlaiškį