"DOMINAS DERLING“ apdovanojo geriausius teisės studentų magistro darbus

Naujienos Fonas
Iškilmingos šventės Šv. Jonų bažnyčioje metu kaip ir kiekvienais metais įteikti magistro diplomai Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) studentams. Kartu įvertinti ir jaunųjų teisininkų magistro darbai bei apdovanoti jų autoriai. Pirmąją vietą komercinės teisės srityje pelniusį darbą parašiusiam studentei Elvinai Jurčiukonytei advokatų kontora „DOMINAS DERLING“ įteikė 1000 eurų premiją.
 
Aukščiausią įvertinimą ir piniginį prizą iš advokatų kontoros „DOMINAS DERLING“ atstovų ir VU TF dėstytojų sudaryta komisija skyrė už studentės Elvinos Jurčiukonytės indėlį nagrinėjant verslo teisei itin aktualią temą - komercinių paslapčių teisinę apsaugą ES.
 
Antroji vieta skirta Edvino Bakanausko magistro darbui „Įmonių grupės: Europos modelinio bendrovių akto (EMCA) ir Lietuvos kontekste“.“, trečioji – komercinės teisės studijų šakos studentės Agnės Selvestravičiūtės darbui „Daikto kokybės garantijų sutarčių teisėje turinys ir jų taikymo problemos“.“ Šių darbų autoriai apdovanoti garbės raštais.
Anot G. Domino, komercinė teisė yra viena dinamiškiausių teisės sričių, kuriai tenka spėti su nuolat kintančia verslo aplinka, prekybos būdais ir formomis, atsirandančiais naujais teisės objektais, todėl studentų indėlis šioje srityje yra išties reikšmingas.
 
Vilniaus universiteto Teisės fakultetas kasmet parengia po maždaug 250 aukštos kvalifikacijos diplomuotų teisininkų, kurie toliau karjeros siekia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio teisininkų, ir advokatų kontorose, įvairiose įmonėse ir valstybės institucijose.
 
Geriausi komercinės pakraipos teisės VU TF studentų magistro darbai šiemet vertinami, o jų autoriai apdovanojami, jau keturioliktą kartą.
 
Geriausius viešosios teisės magistrų darbų autorius apdovanojo Vyriausiasis administracinis teismas.
 
Daugiau informacijos čia


Užsisakykite naujienlaiškį