DOMINAS DERLING aukštai reitinguota tarptautinio teisės žinyno Chambers Global

Naujienos Fonas

Tarptautinis žinynas „Chambers Global“ pateikė 2018 m. pasaulio advokatų ir kontorų vertinimus įmonių, komercinės teisės ir verslo ginčų srityse. DOMINAS DERLING pripažinta kaip viena iš geriausių advokatų kontorų Lietuvoje.

Kontoros partneris Gediminas Dominas buvo įtrauktas į elitinį pirmaujančių teisininkų sąrašą. „Chambers Global“ rašo: „Vadovaujantis partneris Gediminas Dominas rinkos šaltiniuose yra vadinamas „veteranu“. Jis pasižymi didele patirtimi įmonių teisės srityje, konsultuojant klientus dėl įmonių struktūrinių ir valdymo projektų bei tarpvalstybinių sandorių. Šaltiniai teigia, jog jis yra „labai patyręs ir lankstus advokatas, gebantis operatyviai priimti sprendimus“. Jis taip pat yra aktyvus arbitras. Gediminas Dominas yra įvairiapusiškas ir gerai rinkoje įsitvirtinęs praktikas, kuris yra žinomas kaip vienas pirmaujančių specialistų arbitražo bylose. Jis yra itin dažnai pageidaujamas arbitras bei atstovas.“

"Chambers Global" taip pat aukštai įvertino DOMINAS DERLING partnerius Estijoje DERLING bei Latvijoje Kronbergs Čukšte DERLING.

„Chambers Global“ tarptautinis žinynas kiekvienais metais vertina teisininkus ir advokatų kontoras. Tyrimas vykdomas išsamaus interviu metu kalbantis su įvairiomis advokatų kontoromis, jų klientais, kitais rinkos žaidėjais. Advokatų kontoros Baltijos šalyse buvo vertinamos įmonių ir komercinės teisės bei ginčų sprendimo srityse.

Užsisakykite naujienlaiškį