„DOMINAS DERLING“ stiprina komandą nekilnojamo turto teisės srityje

Naujienos Fonas

Prie „DOMINAS DERLING“ prisijungė teisininkas Mindaugas Černiauskas. Mindaugas turi sukaupęs didelę patirtį konsultuojant ir atstovaujant įvairių Lietuvos bei užsienio verslo klientų interesus statybos, projektavimo, teritorijų planavimo ir žemės valdymo, naudojimo ir disponavimo bei kitose su nekilnojamojo turto vystymu susijusiose srityse, o taip pat yra ženkliai prisidėjęs prie kelių didelių Lietuvoje sėkmingai įgyvendintų nekilnojamojo turto projektų valdymo.

Šio teisininko patirtis apima žinių komercinėje, įskaitant bendrovių, administracinėje, konstitucinėje bei procesinėse teisės šakose taikymą tiek atstovaujant klientus Lietuvos teisminėse institucijose, tiek ir teikiant konsultacijas bei kitokią teisinę pagalbą sandorių įgyvendinimo (įskaitant ikisutartinius santykius), neteisminio ginčų sprendimo, pretenzijų nagrinėjimo, derybų ir kitais klientams aktualiais klausimais.

„DOMINAS DERLING“ vadovaujantis partneris Gediminas Dominas neabejoja, kad Mindaugas Černiauskas dar labiau sustiprins veržlią ir profesionalią kontoros komandą. „Tikiu, kad jo profesionalumas, atidumas detalėms ir užsidegimas puikiai papildys ne tik mūsų kolektyvą, bet ir idealiai atitiks mūsų klientų poreikius“.

Užsisakykite naujienlaiškį