Plečiasi moderniausia Lietuvos advokatų kontora: prie WALLESS komandos prisijungia „Dominas Levin“ kontoros partneriai ir teisininkai

Naujienos Fonas

Nuo balandžio 1 d. prie WALLESS prisijungia ilgametę advokatų veiklos patirtį turinti „Dominas Levin“ kontoros komanda: partneriai Gediminas Dominas ir Vaidotas Puklevičius, bei šios kontoros teisininkai.

Po šio prisijungimo WALLESS bus reikšmingai sustiprinta Ginčų sprendimo praktikos grupė, kurią vystys G. Dominas kartu su komanda. G. Dominas yra vienas labiausiai pripažintų tarptautinio komercinio arbitražo specialistų Lietuvoje. Prie WALLESS Ginčų sprendimo praktikos neseniai prisijungė asocijuota partnerė Dr. Simona Drukteinienė, turinti 18 metų ginčų sprendimo ir atstovavimo teismuose patirtį. Komandą papildė ir Mindaugas Černiauskas, turintis 10 metų patirties statybų ir nekilnojamojo turto ginčų srityje.

G. Domino daugiau kaip 25 metų advokato darbo patirties spektras yra platus: jis yra dirbęs tiek su stambiais įmonių įsigijimo, finansavimo, kapitalo rinkų ir nekilnojamojo turto projektais, tiek ir su teismo ir arbitražo bylomis. Pastaraisiais metais G. Dominas daugiausia dėmesio skyrė sudėtingų teisinių situacijų sprendimui, dažnai buvo skiriamas arbitru, nagrinėjant verslo ginčus. Pasaulinių reitingų leidiniai „Chambers Global“ bei „IFLR1000“ įvardija G. Dominą kaip vieną pirmaujančių arbitražo, komercinės ir finansų teisės ekspertų. „The Legal 500“ įtraukė „Dominas Levin“ kontorai vadovavusį partnerį į aukščiausią klientų įvertinimą pelniusių pasaulio teisininkų sąrašą The Hall of Fame. G. Dominas yra Tarptautinių prekybos rūmų Paryžiuje Arbitražo komisijos (ICC Commission on Arbitration and ADR) narys.

„WALLESS komanda mums imponuoja savo profesionalumu, vertybėmis, bei etinėmis nuostatomis. Neturiu abejonių, kad tai progresyviausia kontora Lietuvoje, įgyvendinanti tiek modernias teisės žinias, tiek šiuolaikinius teisinių paslaugų vadybos metodus. Tuo ji bus patraukli ir talentams, ir klientams. Nekantraujame savo žiniomis ir pastangomis prisidėti prie naujų teisinių paslaugų standartų kūrimo Lietuvos teisės rinkoje, kur svarbiausia yra skaidrumas, asmeninis dėmesys klientui bei paslaugų kokybė“, – teigia G. Dominas.

Vaidotas Puklevičius prisijungia prie WALLESS Konkurencijos ir reguliavimo komandos. Jis bus atsakingas už bendrosios komercinės bei atsinaujinančios energetikos teisės praktikų vystymą. V. Puklevičiaus ilgametė advokato praktika apima darbą su didžiausiomis Lietuvos bei užsienio įmonėmis bendrovių, komercinės ir energetikos teisės srityse. Teisininkas dirbo su įvairaus pobūdžio sandoriais – tokiais, kaip pirmosios bendrovės Baltijos šalyse atvedimas į alternatyviąją vertybinių popierių rinką First North, vėjo ir saulės energijos jėgainių parkų steigimas, išvystymas ir pardavimas.

„WALLESS išsiskiria savo žiniomis, modernumu ir atvirumu klientams. Džiaugiuosi prisidėdamas prie tokios misijos, nes tikiu, jog būtent tai sukurs reikšmingus pokyčius šiuolaikinėje teisės rinkoje“, – sako V. Puklevičius.

WALLESS vadovaujanti partnerė Dovilė Burgienė pabrėžia, kad „kaip skelbėme metų pradžioje, esame visas svarbiausias teisines paslaugas verslui teikianti specializuota kontora. Gedimino Domino, Vaidoto Puklevičiaus ir komandos prisijungimas mus sustiprino dviejose srityse, kurios mūsų klientams labai svarbios. Dabar WALLESS turime patyrusią ir didelę sudėtingų verslo ginčų sprendimo komandą, bei teikiame platesnio spektro paslaugas verslo komercinių santykių ir reguliavimo klausimais. Mūsų augimas nukreiptas į tai, ko reikia klientams, ir toliau įsiklausysime į klientų poreikius ir siūlysime paslaugas ten, kur verslui bus reikalinga kokybiška teisinė pagalba.“

Šiuo metu WALLESS sudaro 28-ių profesionalų komanda. Po šio prisijungimo WALLESS dirbs jau 35 patyrę teisininkai, 10 iš jų – partneriai, kuruojantys paslaugas 29 srityse.

 


Užsisakykite naujienlaiškį