Transportas ir logistika

Dominas LEVIN teisininkai konsultuoja verslo subjektus logistikos srityje, įskaitant krovinių ekspeditorius ir vežėjus, taip pat gavėjus, pirkėjus ir pardavėjus vykdant ūkinę veiklą Lietuvoje bei tarptautiniuose sandoriuose. Mūsų advokatų kontoros teisininkai atstovavo klientus ginčuose dėl tarptautinių sandorių pripažintose tarptautinio arbitražo institucijose, tokiose kaip ICC Tarptautinis arbitražo teismas ir Šveicarijos arbitražo institucijų rūmuose.

Mūsų teisininkai konsultavo klientus klausimais, susijusiais su automobilių, geležinkelių ir oro transportu, įskaitant teisę į vežėjo, krovinių ekspeditoriaus ir sandėlio prižiūrėtojo apsaugą. Mūsų advokatų kontora gali pasiūlyti mokesčių teisės patarimus, pritaikytus tarptautinei prekybai (įskaitant PVM ir muitų klausimus).

Advokatų kontoros Dominas LEVIN teisininkai konsultavo logistikos bendroves dėl viešųjų transporto infrastruktūros klausimų, įskaitant ginčus, susijusius su nacionaliniais įsakymais, geležinkelių infrastruktūros mokesčiais ir geležinkelių infrastruktūros pajėgumų paskirstymu.  Mūsų teisininkai asistavo bylose, kurios valstybė neproporcingai ar neteisėtai kišosi į logistikos įmonių ūkinę veiklą.

Užsisakykite naujienlaiškį