Finansai, investavimas ir draudimas

Mes konsultuojame įvairias įmones, kurių veiklai taikoma stebėsena, dėl atitikties įstatymų reikalavimams, komercinių sandorių ir sudėtingesnių komercinių ginčų.

Mes sėkmingai atstovavome klientus sudėtinguose didelės apimties draudimo ginčuose, ginčuose tarp subjektų, kurių veiklai taikoma stebėsena (pvz. tarp draudiko ir draudimo tarpininko), konsultavome reikšminguose sandoriuose ir įgyvendinome įvairius projektus.

Šiandien stambieji rinkos dalyviai nebenustato rinkos tendencijų. Visame pasaulyje inovatyvių sprendimų pagalba jas nustato startuoliai, kurie stebina kredito institucijų dominuojamą rinką, ir verčia įstatymų leidėjus ir vykdytojus taikytis prie naujų sąlygų. Mes padedame klientams orientuotis naujame teisiniame reguliavime ir rasti jų poreikius atitinkančius sprendimus.

Mes turime ilgametę patirtį ginant investuotojų teises ir interesus. Mes padedame investuotojams išsaugoti savo investicijas ir užkirsti kelią pasitikėjimo pažeidimams.  Mes turime dideles galimybes ir patirtį nustatant investuotojų pasitikėjimo pažeidimus ir saugant jų teises.


Užsisakykite naujienlaiškį